Із 3 лютого 2021 року розпочинається реєстрація для участі учнів 7-11 класів у Всеукраїнському конкурсі «Левеня – 2021». Взявши участь в конкурсі, Ви зможете підняти свій рівень та отримати додаткові знання під час розв’язування цікавих/творчих завдань. Учасників та переможців конкурсу чекають цінні призи. Благодійний внесок за участь у конкурсі 25 грн + 1 грн (комісія банку).
Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності учнів.
Міжнародний етап проводиться для учнів 2 - 11 класів. Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу в своєму закладі загальної середньої освіти, де буде проводитися конкурс. Благодійний внесок за участь у конкурсі 25 грн.
Конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу» для учнів 1–11 класів, для тих, хто щороку з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята. Головна мета конкурсу — сформувати цікавість до вивчення народних традицій, допомогти школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку. Цього року учні нашого закладу брали участь та показали гарні результати. Вітаємо з перемогою!
До уваги учнів! З понеділка, 25 січня, розпочинається навчальний процес. Заклад освіти працюватиме в звичному режимі.Нагадуємо, що продовжують діяти протиепідемічні заходи, яких необхідно дотримуватися!
Шановний учню! З 11.01. 2021р. по 24.01. 2021 р. у закладі зимові канікули. Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби. Не прикрашай ялинку ватою, паперовими іграшками. Не запалюй бенгальські вогні, свічки. Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих. Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів. Не ходи на водоймища. Тонкий лід – це небезпечно для життя. Пам’ятай про необхідність дотримання протиепідеміологічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу.
Осінні канікули триватимуть з 26.10.2020 по 30.10.2020 р. До школи - 2 листопада 2020р. Дотримуйтеся правил дорожнього руху. Не грайтеся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будьте обережнини з газом. Не чіпайте невідомі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.
Будьте обережні з електроприладами. Не влаштовуйте ігор поблизу водоймищ. Не чіпайте бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.Пам’ятайте про правила поведінки під час пандемії Covid-19. Дотримуйтесь соціальної дистанції. Не забувайте про часте миття рук з милом та перебування в громадських місцях у масках.
Пам’ятка учням закладів освіти щодо самоорганізації навчання під час карантину
1. Треба розуміти, що це не час для відпочинку. Тому режим дня має залишатись таким, як і в навчальний період.
2. Важливо мати чітко визначені робочі години для виконання завдань онлайн, щоб час за комп’ютером «не розмивався».
3. Важливо, аби ця робота відбувалася спринтами — проміжками у 20-25 хвилин із перервами на чай, перекус або активний відпочинок.
4. Виконуйте завдання своєчасно, не відкладайте на «потім».
5. Слідкуйте за новою інформацією.
6. Не завантажуйте систему зайвими повідомленнями.
7. Допомагайте однокласникам знайти потрібну інформацію із завданнями.
УВАГА!
З 10:00 на YouTube-каналі МОН буде гаряче – ми розпочинаємо трансляцію уроків для учнів 5-11 класів на карантині.
Завантажуйте собі розклад на цей тиждень з конкретними темами – та мерщій вчитися) Не забувайте в описі до відео дивитися домашнє завдання – воно допоможе закріпити тему і краще запам’ятати матеріал.Для вашої зручності на нашому YouTube-каналі ми зробили окремі списки відтворення для кожного класу, де за розкладом з’являтимуться уроки. Так:5 клас – bit.ly/USO5class
ЗАВДАННЯ З ГЕОГРАФІЇ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ З 13 ПО 22 БЕРЕЗНЯ 2020 року
ЗАВДАННЯ З БІОЛОГІЇ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ З 13 ПО 22 БЕРЕЗНЯ 2020 року
ЯК ГОТУВАТИ ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ
Конкурс «Патріот» – це цікаві завдання в тестовій формі, можливість перевірити свої знання, комп’ютерна обробка результатів, сертифікати та яскраві подарунки, додаткова мотивація та значний крок на шляху до знань.
Конкурс відбудеться 19 лютого 2020 року до Міжнародного дня рідної мови.
Реєстрація триває до 19 грудня 2019 року (включно).
Будь ласка, ознайомтеся з інформаційним листом та формою заявки.
Актуальну інформацію ви також можете знайти на сайті uclever.com
https://naurok.com.ua/konkurs/light
Мета конкурсу – показати, що фізика нескладна і цікава, а її безперервні процеси ми можемо щомиті спостерігати навколо. Її легко збагнути. До того ж на сьогодні наука може пояснити фактично будь-що, пов’язане зі світлом і кольорами.
Світло – це складне природне явище, яке класично пояснюється простою моделлю на основі променів і хвильових фронтів. Колір, який ми бачимо, є результатом відбиття довжини хвиль назад до наших очей, а саме на поверхню кришталиків – природних оптичних лінз. Здається, що все досить складно, але насправді все пояснюється простими словами та на наочних прикладах. Цей конкурс покликаний переконати, що фізика – це не страшно, а дуже цікаво. Він допоможе сформувати цікавість дітей до науки та пояснить ключові фізичні поняття «світло» та «колір».
Завдання конкурсу адаптовані для учнів, які вже почали проходити курс фізики (7-11 класи), і для тих, хто знайомиться лише з окремими фізичними явищами (1-6 класи). Конкурс створено до Міжнародного дня світла, що проводиться за сприяння ЮНЕСКО.
https://www.facebook.com/lina.butenko.7/posts/2040925792610308
Безкоштовна підготовка до ЗНО на сайті iLearn
Вже з 14 січня на випускників усіх шкіл України чекає сюрприз — можливість безкоштовно проходити тести у форматі ЗНО на сайті iLearn.
Найкращі спеціалісти підготували для школярів безліч запитань, які допоможуть підготуватися до іспитів.
Гейміфікована платформа iLearn — це єдиний в Україні сайт, створений командою «Освіторії», де випускники можуть безкоштовно готуватися до фінального тестування. Це інноваційна платформа з безкоштовними онлайн-курсами для підготовки до фінального тестування. Під час реєстрації учні створюють свого гейміфікованого героя і можуть отримувати електронні монети ВЧИБАКСИ за проходження тестів, завдань та вебінарів.
Також платформа пропонує вебінари з найкращими викладачами української мови та літератури, математики, історії України та англійської. За успіхи в навчання користувачі можуть накопичувати монети, проходити рівні та здобувати досвід. А для найзавзятіших на iLearn підготували цінні призи від партнера Coca-Cola.
Більше про вебінари можна прочитати за посиланням.
Переваги підготовки з iLearn:
– тести складені найкращими спеціалістами України;
– питання багаторівневої складності;
– проходити тести можна допоки не досягнеш найкращого результату;
– це безкоштовно.
Готуватись зі справжніми тестами потрібно та корисно
Тести ЗНО минулих років (2010-2018): завдання та відповіді
Шановні одинадцятикласники! За цим посиланням зібрані всі тести минулих років з відповідями.
https://www.facebook.com/lina.butenko.7/posts/2040925792610308
Адаптація дітей - першокласників до навчання в школі | 08.01.2019, 11:26 |
Реєстрація на пробне Зовнішнє незалежне оцінювання триватиме в Україні з 8 по 31 січня. Тести в рамках пробного ЗНО можна буде скласти у березні. Де зареєструватися? Зареєструватися для участі у пробному ЗНО можна з 8 по 31 січня на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти: Одеському. Скільки це коштує? Участь у пробному ЗНО – це платна послуга. Вартість проходження пробного тестування можна дізнатися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Вона коливається від 132 до 138 гривень за одне тестування. Коли відбудеться пробне ЗНО? 16 березня відбудеться пробне тестування з української мови і літератури. 23 березня учасники пробного ЗНО зможуть скласти один тест на вибір: з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.Для вступу на деякі спеціальності мінімуму не вистачитьУ 2019 році заклади вищої освіти матимуть право самостійно визначати мінімальне значення кількості балів із вступних випробувань, з якими абітурієнти допускатимуться до участі у конкурсному відборі. Відповідна норма міститься в Умовах прийому до вишів в 2019 році, що затверджені Міністерством освіти. Разом з тим, під час вступної кампанії в 2019 році, для вступу на деякі спеціальності вступнику необхідно буде продемонструвати дещо вищі від мінімальних значень результати ЗНО. Зокрема, Умовами прийому на навчання до вишів визначено, що мінімальні значення кількості балів із вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти не можуть бути встановлені менше 150 балів для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» з другого та третього конкурсних предметів. Новацією майбутньої вступної кампанії стане те, що конкурсний бал, тобто комплексна оцінка досягнень вступника за результатами вступних випробувань, не може бути меншою 130 балів для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» та для бакалаврських спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування» і «Міжнародні відносини». УМОВИ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ - 2019 Джерело:http://osvita.ua/vnz/consultations/62138/ |