• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Учнівське самоврядування

/Files/images/.жждлоррп.png

Положення про учнівський парламент Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів

План роботи учнівського парламенту на 2020 - 2021 н.р.

/Files/images/vihovna_robota/па.jpg


Актив учнівського парламенту

Виконавчим органом учнівського самоврядування є учнівський парламент, який відображає позицію учнів у різних сферах навчальної та виховної діяльності шкільного колективу, бере участь в організації та проведенні різноманітних заходів та свят, які сприяють їх навчальній, спортивній, громадській та творчій активності.

Голова учнівського парламенту - Соколенко Сніжана. Розумна, творча особистість, яка завжди займає активну громадську позицію. Полюбляє танці та спів, захоплюється поезією.

/Files/images/vihovna_robota/ва.jpg

Заступник голови учнівського парламенту - Олексюк Софія. Креативна, творча та рішуча особистість. Полюбляє гру в теніс та волейбол.

/Files/images/123134790_277458300221712_3972626076071434679_n (1).jpg


2020 - 2021 н.р.

Звіт роботи за І семестр 2020-2021 н.р.

Робота учнівського парламенту в І семестрі спрямовувалась на здійснення контролю за виконанням правил для учнів, дотримання протиепідемічних заходів,перевірку зовнішнього вигляд учнів, стану підручників, забезпечення організації та проведення спортивних змагань, акцій, щодо здорового способу життя. Згідно плану проводились рейди-перевірки зовнішнього вигляд учнів, стану ведення підручників. Члени парламенту залучались до організації культурного дозвілля учнів. Члени комісій брали участь у проведенні загальношкільних свят, серед них:

- свято Першого дзвоника

- День миру

- День Захисника України

- День визволення України

- День слов’янської писемності

- День Гідності та Свободи

- День пам’яті жертв голодомору

- Свято Миколая.

Учнівський парламент бере активну участь у акціях по благоустрою території школи. Булоздійснено організацію та проведення трудових десантів.

Члени парламенту намагаються працювати злагоджено, організовано та наполегливо.


Проєкт «Парк нашої мрії»

В рамках реалізації проєкту «Парк нашої мрії», метою якого є організувати учнівську молодь, громадськість, усіх небайдужих мешканців, щоб разом докласти максимум зусиль і перетворити парк на справжню окрасу села, яка стане улюбленим місцем відпочинку для кожного з нас учнівський парламент, учні закладу та педагоги на першому етапі дізнавалися думки різновікових груп населення з приводу того чи потрібен селу наш проєкт, чи можна осучаснити парк та розпочали конкурс ідей «Родзинка парку». Актив учнівського парламенту був на зустрічі із сільським головою Бершавською В.В. в ході якої розповіли про план реалізації проєкту, власні ідеї, пропозиції та обговорити деталі облаштування парку.

/Files/images/vihovna_robota/nove/изображение_viber_2020-11-08_12-31-47.jpg


Територія гідності

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…». Для учнів педагогом-організатором та активом учнівського парламенту було проведено захід "Територія гідності". До уваги школярів запропонували перегляд відеоматеріалу, з демонстрацією тодішніх подій. Розповіли хронологію розгортання революції. Учні зачитували поезії, висловлювали власну думку щодо питання причин революцій в Україні та намагались дати відповідь на питання «Що означає бути гідним?».

/Files/images/vihovna_robota/г..jpg


Робота над шкільним проєктом "Парк нашої мрії"

На засіданні учнівського самоврядування продовжили роботу над шкільним проєктом "Парк нашої мрії". Члени парламенту ознайомилися з результатами опитування мешканців села.

/Files/images/vihovna_robota/20201125_092025.jpg

/Files/images/vihovna_robota/20201125_092545.jpg


Живіть у злагоді та мирі!

21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Вперше був проведений у вересні 1982 року. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, та відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру. Мир – це найбільше у світі щастя. Найголовніше, щоб люди жили спокійно, а земля не здригалася від страшних вибухів та пострілів. Під гаслом «Живіть у мирі та злагоді!» пройшов цей день і в нашій школі. Було проведено заходи, організаторами яких виступили члени учнівського парламенту . Для школярів провели майстер-клас з виготовлення птахів символів миру – голубів. Для класних колективів пройшов флешмоб «До неба здіймаю голуба білого».

/Files/images/vihovna_robota/20200921_084557.jpg

/Files/images/vihovna_robota/20200921_140342.jpg


Організаційне засідання учнівського парламенту

Відбулося перше організаційне засідання учнівського парламенту в новому навчальному році. В ході роботи члени парламенту затвердили план роботи на навчальний рік, розподіл доручення.

Куратор парламенту – Щербина Н.В. виступила із повідомленням про необхідність організації та проведення профілактичної роботи з учнями школи на тему «Правила поводження в закладі освіти під час пандемії».

Голова парламенту - Соколенко Сніжана звернула увагу на початок роботи над новим довготривалим проєктом «Парк нашої мрії». Повідомила мету та завдання проекту, цілі та шляхи реалізації.

/Files/images/vihovna_robota/20200925_112253.jpg

/Files/images/.жждлоррп.png

2019 -2020 н.р.

Афганістан: героїзм крізь біль і сум

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя __ українців і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин.

Напередодні цього дня в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів пройшов виховний захід «Афганістан: героїзм крізь біль і сум», присвячений світлій пам’яті усіх померлих та героїчному подвигу виживших солдат. Педагог-організатор Щербина Н.В., вчитель історії Комарова Л.П. та актив шкільного парламенту розповіли присутнім про події тих років, про тяжкі випробування, які випали на долю наших співвітчизників.

/Files/images/vihovna_robota/20200214_103044.jpg

/Files/images/vihovna_robota/20200214_102624.jpg


Урок пам’яті на тему «Не забудемо… Пам’ятаємо…»

6 грудня ми відзначаємо 76 – ту річницю визволення міста Олександрії від німецьких загарбників. Відшуміли бої, зарубцювалися рани солдат, яких уже дуже дуже мало залишилось серед нас. Чим далі відходять буремні роки війни, тим величніше постає перед новими поколіннями героїчний подвиг ветеранів Дрогої світової війни.

Цього дня в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено урок пам’яті на тему «Не забудемо… Пам’ятаємо…». Організували захід вчитель історії Комарова Л.П. та актив учнівського шкільного парламенту. Учням пригадали про події того часу: про олександрійських підпільників, про партизанське з’єднання ім. Ворошилова, яким керував Ілля Данилович Діброва. Переглядали відео презентацію про Олександрійсько-Знам’янську операцію, яка тривала з 20 листопада до 9 грудня 1943 року, прослухали розповідь про подвиги воїнів 5-ої гвардійської армії під командуванням генерал-лейтенанта Жадова.

Наприкінці Комарова Л.П. наголосила, що даний захід нагадав школярам про складний життєвий шлях людей, які воювали заради нашого щасливого життя. Тому наш обов’язок не забути про мужні подвиги земляків, пам’ятати про їх жертовність.

/Files/images/2retro34.jpg

/Files/images/img_215202_29619.jpg


Виховний захід на тему «Різні можливості – рівні права!»

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Звичайно, цей день не можна назвати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства.

Цього дня для учнів нашої школи педагогом-організатором Щербиною Н.В., активом шкільного самоврядування та вчителем основ здоров’я Романів О.П. було організовано та проведено виховний захід на тему «Різні можливості – рівні права!»

До уваги учнів представили відеоматеріал, в якому йшлося про людей з особливими потребами, про ставлення суспільства до проблем інвалідності. Було зазначено, що Міжнародний день людей з інвалідністю – це день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життя.

/Files/images/71182586_423840138505590_8610054920348893184_n.jpg


Олександрівська школа зустрічала депутатів Олександрійського районного парламенту дітей

14 жовтня оголошено Днем українського козацтва. Саме з нагоди цього дня 11 жовтня 2019 року до Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів завітали гості – депутати та куратори Олександрійського районного парламенту дітей.

Організатори заходу – Руденко О.М. та Щербина Н.В., готуючи активні види роботи для гостей, за мету поставили пригадати видатних полководців доби козаччини, збагатити знання про козацький устрій та пригадати про свято Покрови, яке святкується в нас не тільки як народнорелігійне, а й національне свято.

За давньою українською традицією зустрічали гостей пишним короваєм та пригощали теплим духмяним чаєм.

На початку роботи Романів О.П. підготувала та провела для депутатів цікаві майстер-класи. Парламентарі виготовляли «баночку бажань», наповнюючи її різнокольоровою сіллю, а із підручних засобів створювали підсвічники.

Ведучі звернули увагу депутатів на те, що люди здавна шукали посередників і заступників перед Богом. Саме таким і є в уяві українців образ Пресвятої Богородиці. Наголосили, що козаки вважали святу Богоматір своєю заступницею та покровителькою. Свято на честь Покрови було найбільшим для козаків, цього дня обирали нового отамана.

Пригадавши про наших предків – козаків, гості відтворювали почуте: відповідали на запитання історичної вікторини, брали участь у конкурсах, без слів показували написане, із пазлів створювали єдину картину, вміло працювали в команді.

Прослухавши інформацію вчителя історії - Комарової Л.П., слухачі пригадали найбільш відомі імена козацьких полководців, які внесли свій внесок в історію України.

Цього дня серед депутатів РПД обирали лідера, який представлятиме район на сесії обласного Парламенту дітей. За підсумками голосування перемогу здобула учениця Войнівської школи – Приходько Дарія. З чим її і вітаємо!

Наприкінці було проведено спортивні змагання «Ігри наших предків», під час яких школярі проявили спритність, мужність та витривалість. Гості нашої школи довели – вони славні нащадки козацького роду!

/Files/images/72273537_970501383287115_4070852436456112128_n.jpg

/Files/images/71829150_408237479890876_4690594579223674880_n.jpgПравовий брейн-ринг

В Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів під керівництвом педагога-організатора Щербини Н.В. та активу шкільного самоврядування пройшов правовий брейн-ринг в якому змагались дві команди - команда дівчат «Правознавці» та команда хлопців «Ерудити». Метою заходу було розширити знання учнів у сфері права, закріпити поняття обв’язку та відповідіданьності, розвивати ерудицію та кмітливість, виховувати вміння працювати в команді.

Учні відповідали на запитання, шукали шляхи вирішення запропонованих ведучим завдань, виконували творче завдання. За підсумками журі перемогу здобула команда «Правознавці», яка випередила суперників на 4 бали. Вітаємо дівчат з перемогою!

/Files/images/рол.jpg


Тренінгове заняття на тему «Не смійся з мене»

Булінг – це явище, яке все частіше проявляється серед учнів шкіл. Для попередження проявів насильства, цькувань, для виховання в учнів толерантного ставлення один до одного, до осіб з інвалідністю та взаємоповаги в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів педагогом-організатором та активом шкільного самоврядування було проведено тренінгове заняття на тему «Не смійся з мене».

Учням нагадали про види булінгу, про те, як поводитись, коли став свідком такого явища. В ході роботи учні склали «10 правил» - це пам’ятка для учнів, яка містить інструкцію про те, як діяти, коли став жертвою.Наприкінці всі учасники обмінялися власноруч виготовленими серцями, записавши на них побажання!

/Files/images/юб.jpg

/Files/images/1830178qyjed01h98.gif

РОБОТА ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЗАГОНУ

З початком навчального року волонтерський загін Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів поновив роботу. Члени загону розділили між собою обов’язки.

Учні відвідали своїх підопічних. З’ясували, яку допомогу необхідно надати стареньким. Завітавши до пенсіонерів, допомогли по господарству – прибирали в будинку, біля двору, загрібали опале листя.

/Files/images/20161025_112018.jpg

/Files/images/20161025_112156.jpg

/Files/images/20180418_092559.jpg

/Files/images/8664c251410f.gif

/Files/images/97729794_lineechka75.gif
Кiлькiсть переглядiв: 382

Коментарi