• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
Договір про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних та науково - педагогічних працівників з КЗ "Кіровоградський обласний інститут педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського"
Витяг з плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Особисті перспективні плани підвищення кваліфікації вчителів закладу


Шановні колеги!

До вашої уваги плани-графіки підвищення кваліфікації педагогічних працівників комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»

План-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників на семінарах-практикумах, тренінгах за дистанційною формою навчання

План-графік навчання за програмами підвищення кваліфікації у 2021 році

План-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників на семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо за очною та онлайн формою навчання у 2021 році

Атестаційна комісія закладу освіти надає роз’яснення та рекомендації , як організувати підготовку до атестації та як діяти вчителю, щоб отримати задоволення від процесу атестації.

Відповідно до нового положення, під час підвищення кваліфікації діятиме принцип «гроші ходять за вчителем», а самі педагоги братимуть безпосередню участь у плануванні свого професійного розвитку. Іншими словами, вчитель самостійно має вносити пропозиції до плану підвищення кваліфікації закладу освіти на рік. Розповідаємо сьогодні про особливості плану підвищення кваліфікації, його структуру та пропонуємо зразок пропозицій до плану підвищення кваліфікації, які має подавати педагог.

Ключові моменти планування підвищення кваліфікації працівників закладу освіти:

§ План підвищення кваліфікації певного закладу освіти на відповідний рік включає: список педагогічних та/або науково-педагогічних працівників, які повинні пройти підвищення кваліфікації у цьому році, теми (напрями, найменування), форми, види, обсяги (тривалість) підвищення кваліфікації (у годинах або кредитах ЄКТС), перелік суб’єктів підвищення кваліфікації, строки (графік), вартість підвищення кваліфікації (у разі встановлення) або примітку про безоплатний характер надання такої освітньої послуги чи про самостійне фінансування підвищення кваліфікації педагогічним або науково-педагогічним працівником.

§ План підвищення кваліфікації може містити додаткову інформацію, що стосується підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників.

§ План підвищення кваліфікації може бути змінено протягом року в порядку, визначеному педагогічною радою.

§ За погодженням педагогічного або науково-педагогічного працівника, керівника відповідного закладу освіти (уповноваженої ним особи) і суб’єкта підвищення кваліфікації строки (графік) підвищення кваліфікації такого працівника протягом відповідного року можуть бути уточнені без внесення змін до плану підвищення кваліфікації.

§ Орієнтовний план підвищення кваліфікації формується з урахуванням пропозицій педагогічних працівників і оприлюднюється на інформаційному стенді закладу освіти та на його веб-сайті.

Джерело: http://teach-hub.com/plan-pidvyshchennia-kvalifikatsii/

Атестація педагогічних працівників

<>

Кiлькiсть переглядiв: 184

Коментарi