• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ТАБІР З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ "ЮНІСТЬ"

/Files/images/124063225_124062945_v__1_.png


ПОЛОЖЕННЯ про табір з денним перебуванням "Юність"

План-сітка роботи табору

Режим дня табору з денним перебуванням "Юність"

План роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в таборі з денним перебуванням "Юність"

1 червня 2019р. ВІДКРИТТЯ ТАБОРУ

1 червня 2019 року табір з денним перебуванням «Юність» привітно зустрів своїх 103 вихованців.

Велику радість відчуває людина, коли відкриває в житті для себе щось нове! Це радість відкриття і пізнання. Ви знаходите нових друзів, відкриваєте новий етап літніх канікул – це відпочинок у таборі „Юність ”!

І сьогодні ми зібралися для того, щоб стати повноправними жителями сонячної країни мрій та відпочинку!

Саме в цей день «Міжнародний день захисту дітей» і відбулося святкове відкриття табірної зміни.

День казки в таборі

І ось сьогодні, 4 червня, День казки. З ранку – репетиції, обговорення і виготовлення костюмів, нанесення гриму. Загін «Діамант» підготував інсценізацію відомої дитячої казки на новий лад «Рукавичка з WI-FI». Дітям було цікаво відчути себе у ролі акторів, тим більше тема Інтернету для них є дуже близькою. Вони з великим задоволенням розмальовували свої обличчя аквагримом (замість банальних масок), приміряли на себе стилізовані на сучасний лад костюми звірів із рукавички, і що найважливіше: не випускали з рук свої улюблені гаджети навіть під час перебування на сцені - адже це було узгоджено сценарієм. Члени загону «Діамант» отримали дипломи за зайняте перше місце та найкращу акторську гру.

/Files/images/61964375_1548894478578684_2637761603721756672_n.jpg

День Європи в таборі з денним перебуванням

6 червня цікаво загін «Діамант» представляв Німеччину на Дні Європи, який проводили у таборі «Юність». Учні під музику національного гімну діти розповіли цікаві факти із життя Німеччини та німців: аспірин і жувальну гумку винайшли в Німеччині; дітям, які їздять на велосипедах, видають у школі права; найпопулярнішим видом спорту у Німеччині є футбол і т.д. Учні продемонстрували стяг і герб країни, які виготовили власноруч.


Загін "Розбишаки" цього дня представляв країну моди, краси, витонченості та парфумів. Країну, де чудова природа та талановитий народ. Країну, яка манить до себе туристів. І все це про Францію! Малюки продемонстрували стяг і герб країни, розповіли всілякі цікавинки, а наостанок затанцювали танок під запальну французьку дитячу пісеньку.

/Files/images/жжлль.jpg


/Files/images/8664c251410f.gifВ здоровому тілі - здоровий дух!

День Здоров'я в нашому таборі пройшов з користю для кожного вихованця! Це був веселий та активний день. головним завданням якого було донести до кожного, що здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати.

Малюки загону "Розбишаки" під час спортивної вікторини відповідали на запитання, розгадували ребуси та кросворди, розповідали про улюблений вид спорту. Стали учасниками команд під час проведення спортивних естафет, проявивши власні сили, кмітливість та спритність.

/Files/images/muzey/Рисунок1.jpg


Великі серця маленьких патріотів

День Патріота

У загоні «Розбишаки» 14 червня маленькі українці відзначали День патріота. Для вихованців було проведено змістовну та пізнавальну вікторину про Україну та рідний край. Різноманітні запитання дали змогу зрозуміти наскільки добре учні знають свою Батьківщину, її героїв, культуру та звичаї.

Цього дня дітлахи пригадали улюблені українські пісні та вивчали нові прислів’я про рідний край. Романів А., Олексюк С., Оникієнко А. та Компалбський Д. декламували поезії видатних українських письменників.

Дівчатка разом з вихователями сплели та прикрасили віночки, пригадуючи символічне значення квітів в українському вінку.

Вихованці вивчали пісню «Перлина-Україна», та заспівали її на святі патріотичної пісні. Виступаючи, малюки передали всім присутнім бадьорий настрій та запальні емоції.

/Files/images/Рисунок2.jpg

/Files/images/Рисунок1.jpg

/Files/images/.жждлоррп.pngКiлькiсть переглядiв: 239

Коментарi