• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Національно-патріотичне виховання

2020-2021 навчальний рік/Files/images/bbloteka/nac_onal_no-patr_otichne_vihovannya.jpg

Відеоматеріали (Інститут національної пам'яті)

КНИГА ПАМ'ЯТІ


Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління. Воно формується на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, досягнень у галузі політики, освіти, науки, культури і спорту.

Національно-патріотичне виховання в Олександрівській школі здійснюється на всіх етапах навчання, забезпечує всебічний розвиток, гармонійність і цілісність особистості, розвиток її здібностей та обдарованість, збагачення на цій основі інтелектуального потенціалу народу, його духовності і культури, виховання громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності, спрямованої на процвітання України.

/Files/images/rzne/890.jpg


Напрями роботи з патріотичного виховання учнів:

Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління. Воно формується на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, досягнень у галузі політики, освіти, науки, культури і спорту.

Національно-патріотичне виховання в Олександрівській школі здійснюється на всіх етапах навчання, забезпечує всебічний розвиток, гармонійність і цілісність особистості, розвиток її здібностей та обдарованість, збагачення на цій основі інтелектуального потенціалу народу, його духовності і культури, виховання громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності, спрямованої на процвітання України.

- формування патріотизму, відповідальності за долю нації, держави;

- виховання розуміння високої цінності українського громадянства, внутрішньої потреби бути громадянином України;

- формування поваги до Конституції України, державної символіки: Герба, прапора, Гімну України;

- збереження і продовження українських культурно-історичних традицій;

- виховання шанобливого ставлення до рідних святинь, української мови, історії;

- формування національної свідомості, людської гідності, любові до рідної землі, родини, народу;

- формування соціальної активності;

- виховання правової культури особистості;

- формування й розвиток духовно-моральних і загальнолюдських цінностей;

- формування в учнів потреби до праці як першої життєвої необхідності, високої цінності й головного способу досягнення життєвого успіху

- сприяння розвитку фізичного, психічного та духовного здоров’я, задоволення естетичних та культурних потреб особистості;

- виховання здатності протидіяти проявам аморальності, правопорушень, бездуховності, антигромадській діяльності.


2019-2020 навчальний рік

/Files/images/2253.gifАварія на ЧАЕС

За різнuмu данuмu від 600 до 800 тuсяч осіб зі всього СРСР бралu участь у ліквідації наслідків на ЧАЕС. Від 4 000 до 10 000 осіб загuнуло від наслідків вuбуху. Понад 70 тuсяч з нuх сталu інвалідамu.

Під радіоактuвне вunромінювання внаслідок вuбуху у Чорнобuлі nотраnuло 1,9 млн людей в Україні. В цю статuстuку не входять лікарі, які отрuмалu оnромінення, лікуючu зараженuх радіацією людей. В цю статuстuку не ввійшлu людu, які nомерлu від суnутніх хвороб, nроте отрuмалu nроменеву хворобу чu рак внаслідок оnромінення. В Цю статuстuку не ввійшлu родuчі ліквідатоів, які отрuмалu від нuх дозу радіації.

Прямо на місці аварії nомерла 31 людuна – це nерсонал станції та nожежнuкu, які nершuмu nрuїхалu на місце аварії та ліквідовувалu nожежу. Стержні графіту булu розкuдані всюдu, nожежнuкu отрuмалu настількu велuку дозу радіації, що блювалu та втрачалu свідомість на місці. Вонu усвідомлювалu, що гасячu пожежу, отрuмують дозу радіації несумісну із жuттям, nроте nродовжувалu свою роботу зарадu nорятунку нашuх жuттів. Якбu nожежнuкu, які nершuмu nрuїхалu на аварію не локалізувалu горіння навколо четвертого реактору – nожежа могла б розnовсюдuтuсь на інші енергоблокu і наслідкu катастрофu булu б в разu більшuмu.

Світла nам’ять всім тuм, хто nоклав свої жuття борячuсь із невuдuмuм ворогом–радіацією.

/Files/images/24164831.jpg


Про небесну сотню ми згадаємо...

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Цього дня в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ст. було проведено виховний захід. учням розповіли про те, що сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 герої, після 21 лютого – ще 18.Окрім українців, жертвами режиму стали білоруси, вірмени та грузини. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної Сотні. 104-м Героя Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Героїв України, а троє іноземців посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.

Школярі прослухали розповідь, декламували вірші, передлядали відеоматеріал "Майдан. Історія".

Наприкінці всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих героїв.


Афганістан: героїзм крізь біль і сум

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя __ українців і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин.

Напередодні цього дня в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів пройшов виховний захід «Афганістан: героїзм крізь біль і сум», присвячений світлій пам’яті усіх померлих та героїчному подвигу виживших солдат. Педагог-організатор Щербина Н.В., вчитель історії Комарова Л.П. та актив шкільного парламенту розповіли присутнім про події тих років, про тяжкі випробування, які випали на долю наших співвітчизників.

/Files/images/vihovna_robota/20200214_102624.jpg

/Files/images/vihovna_robota/20200214_103044.jpg


Крути – і сум, і біль, і вічна слава України

Битва під Крутами один із важливих сюжетів сучасної української пам’яті . Тоді у січні 1918 року український студентський курінь обороняв Київ від наступу біьшовицької армії Михайла Муравйова. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Сьогодні, 29 січня в 102 річницю трагічного і героїчного бою школярі Олександрівської ЗШ підготували і провели захід під час якого ознайомили шкільну громаду з предедісторією події з перебігом бою. Вшанували пам’ять юнаків –героїв замордованих більшовицькими катами в бою під Крутими. Присутні переглянули кадри докуентального фільту про подвиг героїв Крут. Ученицями 7 та 8 класу було прочитано вірш П. Тичини «На Аскольдовій могилі…». На завершення всі учасники заходу заспівали Гімн України.

/Files/images/vihovna_robota/54567.jpeg

/Files/images/vihovna_robota/-1-638.jpg

/Files/images/vihovna_robota/бюж.jpg

/Files/images/рип.gif


Соборна і єдина наша Україна!

День Соборності України — національне свято України, що відзначається щороку 22 січня. Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього населення країни незалежно від національності.

В Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів було організовано та проведено ряд заходів щодо відзначення свята - виховні години, уроки пам'яті, виховний захід та загальношкільний флешмоб.

Головним завданням було пригатати історичні події, політичних діячів та донести до учнів те, що соборність — це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави.

/Files/images/vihovna_robota/б...jpg

/Files/images/vihovna_robota/б.jpg

/Files/images/vihovna_robota/бю.....jpg

"Сучасне патріотичне виховання на засадах духовного гуманізму"

Тренінг "Сучасне патріотичне виховання на засадах духовного гуманізму" зібрав у Трускавці кращих з кращих педагогів з України. Погодьтесь, дорога (а це в декого - від крайніх кордонів Сходу з кількома пересадками), домовляння про заміни, кошти на поїздку - це тільки вершинка айсбергу... Долати всі труднощі задля того, щоб переусвідомити з тими, кому це також болить, поняття сучасного патріотизму, який обєднує, а не розсварює між собою - здатні тільки люди з глибокою внутрішньою мотивацією

2- 6 грудня пролетіли як мить...

Дні натхненної співпраці, доскіпливих пошуків, щирої відвертості, щирого єднання... Купа всіляких тренінгових вправ ясно й абсолютно чітко виявила , що немає жодних границь між регіонами України, жодних відмінностей у світовідчутті своєї українськості. Чуєте, панове політики?!,, МИ - єдині і не смійте нас розсварювати й надалі!

Зріднились душами, сплелись думками та ідеями, які розвеземо по всій Україні

Гарячі обіцянки зустрітись ще і ще раз, бо стільки ж лишились ще несказанного, яке так солодко обговорювати в колі однодумців...

Кожен з присутніх повернувся в стіни рідної школи переповнений ідеями та практичними навичками нових форм і методів виховання майбутніх патріотів нашої неньки України.

Учасником тренінгу від нашої школи була класний керівник 7 класу Артеменко Оксана Григорівна

/Files/images/foto/78497422_2621105554639018_9155084466325028864_n.jpg


/Files/images/foto/изображение_viber_2020-01-02_21-12-45.jpg


Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

Урок мужності для учнів 7-10 класів

/Files/images/bbloteka/78460316_545212926211477_1523133112698011648_n.jpg

/Files/images/bbloteka/78931927_2493680027573083_3094644397715750912_n.jpg

wym-1575457208671wym-1572526415633

/Files/images/bbloteka/004.jpg


2018-2019 навчальний рік

Навчально-польові заняття учнів 11 класу


В рамках проведення завершального етапу навчання з предмету "Захист Вітчизни", 24-26 квітня 2019 року проводилися навчально-польові заняття учнів 11 класу.

Щорічно у квітні для учнів 11 класів за сприяння Олександрійської райдержадміністрації та командування ї військових частин А-1405 З Збройних Силах України та 2269 Національної гвардії Україн проводяться ознайомчі заняття з підготовки допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших державних військових формуваннях.

Учні були ознайомлені з історією, бойовим шляхом військових частин.

Майбутні захисники знайомилися та вивчали зразки стрілецької зброї. Продовження занять відбулося на стрільбищі, де були проведені практичні заняття з володіння зброєю.


Дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

17 травня 2019 року на базі Головківського НВК відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), учасниками якого стали учні нашої школи рій "Патріоти України"

Із вітальним словом до учасників звернувся перший заступник голови Олександрійської РДА Коваль Ю.Л., голова Олександрійської районної ради Коріненко О.А., заступник голови Приютівської ОТГ Чемерис І.А., сільський голова Кузьменко Т.В.

Після урочистої частини, під звуки козацького маршу рої відбули в локації для проходження етапів "Впоряд", "Смуга перешкод", "Стрільба", "Рятівник", "Відун", "Пластун".

Наша команда, з спритністю і витривалістю пройшла всі випробування. Не зважаючи, що члени нашої команди були в найменшій віковій категорії гідно йшли своєю командою до перемоги.

Переможці були нагороджені грамотами відділу освіти за участь у грі та сертифікатами. З позитивними незабутніми враженнями від гостинної головківської землі, зі шквалом вируючих емоцій, із грандіозними планами на майбутні перемоги учасники змагань повернулись до домівок.


Випробування юних захисників Вітчизни

На базі аграрного ліцею зібрались юнаки для участі у змагання з допризовної підготовки юнаків.

Команда нашої школи гідно і з честю показала свої вміння та навички і посіла почесне ІІ місце. Тож з гордістю вітаємо наших майбутніх захисників Вітчизни


Національно-патріотичне виховання в школі


Відеоматеріали (УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ)

http://www.memory.gov.ua/multimedia


Книга пам’яті

http://memorybook.org.ua/


wym-1544018565325

/Files/images/прмрлот.jpg


/Files/images/123611953_4036154_023326182.png

Пам'ять священна

Ми свято шануємо пам'ять усіх,

Хто власним життям нашу юність зберіг,

Хто впав за свободу у грізну годину,

За землю священну, за Україну!

Війна... Це страшне слово принесло нещастя мільйонам людей. Вибухи, постріли, поранення, втрати… Все далі відходять грізні роки. Але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших. 9 травня – учні Олександрівської школи, в пам'ять про померлих та з повагою перед живими, стали учасниками мітингу. Вихованці розповідали вірші, покладали квіти та дякували визволителям за подаровану їм перемогу.

/Files/images/20190509_075528.jpg

/Files/images/20190509_085953.jpg

/Files/images/1830178qyjed01h98.gif


Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів пройшов під гаслом «Вивчай українську – говори українською!».

Розпочався день з урочистої лінійки «Поки живе мова – житиме й народ». Одинадцятикласниці розповіли учням про «Солов’їну, барвінкову українську мову». Учні розповідали вірші, присвячені рідній мові і всі разом заспівали пісню «Гімн українській мові».

Продовженням було свято «Як парость виноградної лози плекайте мову», яке підготували учні п’ятого та шостого класів разом з учителем української мови та літератури Осикою А.Ф. Багато цікавого та нового дізналися школярі про красу і багатство нашої мови. У ході заходу пояснювали значення фразеологізмів, відгадували загадки. На завершення подивилися казку «Колобок» на сучасний лад.

Цей день видався насиченим і сповненим цікавості та любові до української мови

/Files/images/20190221_095823.jpg/Files/images/IMG-5b03056dea4914c3e41b4f5a8157fe38-V.jpg

/Files/images/.жждлоррп.png

Пам'ять про Героїв Небесної Сотні

0 лютого в Україні відзначили 5-ту річницю найкривавіших подій на майдані, на Інститутській вулиці в Києві. Цього дня 2014 року під час Єврореволюції силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв. Їх назвали «Небеснею Сотнею»

Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні зібралися учні і вчителі Олександрівської школи.

Учні 5-7 класів під керівництвом вчителя історії Комарової Л.П. підготували цікаву і змістовну літературно-історичну композицію про події тих днів у Києві.

Вчитель інформатики Бець О.С. підготувала підбірку фрагментів кінохроніки про масові розстріли протестувальників. В глибокій тиші дивились учні на портрети Героїв Небесної Сотні.

Закінчився захід хвилиною мовчання. Певні, що почуте і побачене закарбувалося в пам’яті учнів, вони запам’ятають події тих днів.

/Files/images/52585219_857797777888150_7188482352383787008_n.jpg

День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

13 лютого в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено виховний захід «Афганістан: біль душі і пам'ять серця», присвячений Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Метою якого було вклонитися світлій пам’яті усіх померлих та подвигу живих солдат, віддати данину пам'яті всім, хто причетний до героїчної і трагічної афганської війни. До учнів завітали гості – Керівник апарату районної державної адміністрації – Лисенко О.В. та голова Олександрівської сільської ради – Бершавська В.В. Звернувшись до школярів, побажали їм здоров’я, поваги до старшого покоління та відмінного навчання. Цього дня у виконанні учнів - Кальги О., Греховодова А., Сидоржевського М., Соколенко С., Кривченка Ю. прозвучали поетичні твори про війну, справжню дружбу, про страждання матерів та вдів. Пролунали пісні у виконанні Матрохіної М., Селезень Н. та Тельнюк А. Організатори намагались донести до кожного, що нам неодмінно потрібно боротися за мир та спокій на рідній землі, і ніколи не забувати про мужність та безстрашність відважних синів України!

/Files/images/14570837.png

День Соборності України

22 січня увійшов в історію нашої держави як День Соборності України.

Рівно 100 років тому, 22 січня 2019 року об’єдналися Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка в єдину соборну державу. Сьогодні весь український народ із вдячністю згадую тих героїв, хто словом і багнетом намагався відродити незалежну соборну Українську державу.

В цей день учні Олександрівської школи зібралися в актову залу на урочистий захід «Свято єдності українського народу».

Перед учнями школи виступили старшокласниці Шаповал Тетяна, Кандейкіна Діана з літературною композицією.

Завуч школи з виховної роботи Руденко О.М. щиро привітала учнів з Днем Соборності України, побажала козацького здоров’я, добра, миру, злагоди, процвітання.

Учасники заходу, а також учителі та учні школи утворили «Живий ланцюг», і виконали Державний Гімн України.

/Files/images/vihovna_robota/50693460_238520253738741_3773057657762480128_n.jpg/Files/images/vihovna_robota/50843506_2580599041956899_2157456424622358528_n.jpg

/Files/images/vihovna_robota/50745268_2221961494730475_5266307685095047168_n.jpg


ВІРТУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ МУЗЕЯМИ

Онлайн-тур колишньою грецькою колонією Ольвією

Віртуальні галереї

Миколаївський обласний краєзнавчий музей

Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна

Національний музей Тараса Шевченка

Будинок-музей Тараса Шевченка на Майдані Незалежності у Києві

Музей Григорія Сковороди

Національний Музей Народного Мистецтва Гуцульщини та Покуття

Музей Писанкового Розпису

Музей М.С. Грушевського

Музей волинської ікони

Національний музей “Чорнобиль”

Музей історії Острозької академії

Музей Гетьманства

Музей Уласа Самчука

Музей грошей Національного банку України

Національний художній музей України

Львівський музей історії релігій

Віртуальна екскурсія Музеєм археології в Батурині

Віртуальна екскурсія Музеєм Павла Тичини

Музей Волинської ікони

Музей скла у Львові

Музей Визвольної боротьби Юрія Микольского

Українські віртуальні музеї (каталог)

Відео-екскурсії

Музей слідопитів у Нових Петрівцях (відео)

Музей мікромініатюри М.Сядристого (відео)

Музей козацької страви у Пирогові (відео)

Музей народної архітектури та побуту України (відео)

Відео-екскурсії музеями Західної України (відеоканал)

Державний музей авіації України (відео)

Цікаві музеї

Педагогічний музей України

Музейне коло Прикарпаття: музей історії міста Тисьмениці ім.С. Гаврилюка

Iсторiя розвитку iнформацiйних технологiй в Українi

Україна incognita


Календар заходів національно-патріотичного виховання на 2019 рік

№ п/п

Назва заходу

Терміни виконання

Примітки

1

Відзначення Дня Героїв Крут

19.01.2019

2

Урочистості з нагоди Дня Соборності України

22.01.2019

3

День Героїв Небесної Сотні

20.02.2019

.

4

Участь у ІІІ (Всеукраїнському) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2019»

Травень

5

Участь у грі-квесті до Дня Конституції України:

Червень

6

Участь у заочному конкурсі флешмобів до Дня Незалежності України «Україна назажди»

24.08.2019

7

Участь у Всеукраїнському національно-патріотичному русі дітей та молоді «Україна назавжди! Твоєю справою, силою, волею…»

Листопад

Про посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді

/Files/images/-1-638.jpgwym-1544099618423


Виховуємо патріотів

/Files/images/ролльт.jpg

https://padlet.com/oksano4ka_25/7yczufvwtk2r


«НА ПЛАНЕТІ УСІ ДІТИ В МИРІ Й ДРУЖБІ ХОЧУТЬ ЖИТИ!»

МИР НА ЗЕМЛІ — ЦЕ ДІМ І МАМА, Й ТАТО,
Й ЛЮБОВІ СТІЛЬКИ — ПРОСТО ЧЕРЕЗ КРАЙ!
ЦЕ ТА ЗЕМЛЯ, ДЕ ЩАСТЯ Є БАГАТО
І В КОЖНІЙ ХАТІ — ХЛІБА КОРОВАЙ.

21 ВЕРЕСНЯ УКРАЇНА РАЗОМ З ІНШИМИ КРАЇНАМИ СВІТУ ВІДЗНАЧАЄ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ. НАША ДЕРЖАВА ПРОТЯГОМ БАГАТЬОХ СТОЛІТЬ НЕ РАЗ ВІДЧУВАЛА, ЩО ТАКЕ ВІЙНА. БАГАТО УКРАЇНСЬКИХ РОДИН ЗАЗНАЛИ ВТРАТ ТА ГОРЯ. СЬОГОДЕННЯ СТАЛО ЩЕ ОДНИМ УСВІДОМЛЕННЯМ ТОГО БОЛЮ, ЯКИЙ ЗАВДАЄ ВІЙНА.
САМЕ ЦЬОГО ДНЯ В ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ ЗШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ПРОЙШОВ ФЛЕШМОБ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ЦЬОМУ ДНЮ. УЧНІ ШКОЛИ УТВОРИЛИ ГОЛУБА, ЩОБ ТАКИМ ЧИНОМ ПІДТВЕРДИТИ ВІДДАНІСТЬ ІДЕАЛАМ МИРУ. В УСЬОМУ СВІТІ СИМВОЛОМ МИРУ ВВАЖАЄТЬСЯ БІЛИЙ ГОЛУБ. ТАКА АКЦІЯ ЗАСВІДЧУЄ ПРАГНЕННЯ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ ЖИТИ В МИРНІЙ КРАЇНІ!

/Files/images/IMG_20170921_111800.jpg

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

1. Указ Президента України від 13.11.2014 № 872 «Про День Гідності та Свободи»;
2. Указ Президента України від 13.11.2014 № 871 «Про День Соборності України»;
3. Указ Президента України від14.10.2014 № 806 «Про День захисника України»;
4. Указ Президента України від 24.09.2014 № 744 «Про невідкладні заходи щодозахисту України та зміцнення її обороноздатності»;
5. Стратегія державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства вУкраїні, затверджена Указом Президента України від 24 березня 2012 року № 212;
6. Концепція допризовної підготовки і військово-патріотичного вихованнямолоді, схвалена Указом Президента України від 25 жовтня 2002 року № 948;
7. Постанова Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 № 41 «Про затвердженняДержавної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки»;
8. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.09.2009 № 1494 «Прозатвердження Плану заходів щодо підвищення рівня патріотичного вихованняучнівської та студентської молоді шляхом проведення на постійній основітематичних екскурсій з відвідуванням об’єктів культурної спадщини»;
9. Доручення Кабінету Міністрів України від 05.05.2009 № 22966/1/1-09 та Планорганізації виконання положень Указу Президента України від 27.04.2009 № 272«Про проведення Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити.Зберегти»;
10. Концепція національно-патріотичного виховання молоді, затверджена наказомМіністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти інауки України, Міністерства оборони України, Міністерства культури і туризмуУкраїни від 27.10.2009 № 3754/981/538/49;
11. наказ Міністерства освіти і наукиУкраїни від 27.10.2014 № 1232 «Про затвердження плану заходів щодо посиленнянаціонально-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді»;
12. наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243 «ПроОсновні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальнихзакладів України»;
13. наказ Міністерства освіти і науки України від 07.09.2000 № 439«Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки внавчальних закладах України»;
14. лист Міністерства освіти і науки України від 13.08.2014 № 1/9-412 «Пропроведення Уроків мужності»;
15. лист Міністерства освіти і науки України від 25.07.2014 № 1/9-376«Методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальнихзакладах у 2014/2015 навчальному році»;
16. лист Міністерства освіти і науки,молоді та спорту України від 09.08.2012 № 1/9-557 «Про методичнірекомендації з громадянської освіти та виховання у навчальних закладах у2012/2013 навчальному році» ;
17. лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.07.12 № 1/9-530«Щодо виховання сучасного громадянина в полікультурному середовищі засобамипозакласної роботи».
18. лист Міністерства освіти і науки,молоді та спорту України від 09.08.2012 № 1/9-557 «Про методичнірекомендації з громадянської освіти та виховання у навчальних закладах у2012/2013 навчальному році» ;
19. лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.07.12 № 1/9-530«Щодо виховання сучасного громадянина в полікультурному середовищі засобамипозакласної роботи».Кiлькiсть переглядiв: 326

Коментарi